Chloupky na bradě – laserová epilace a zkušenosti se zákrokem – aneb kde hledat spolehlivé informace

Zvažujete, že si necháte trvale odstranit chloupky na bradě laserovou epilací? Zkušenosti zákazníků, kteří tento zákrok podstoupili, hovoří jasně! Než se objednáte na nejbližší kliniku, měli byste si udělat důkladný průzkum, ať je výsledný efekt co nejlepší. V následujícím článku vám poradíme, kde hledat důvěryhodné recenze a na co si dát pozor při čerpání těchto informací. Pokud se chystáte tuto proceduru absolvovat, v klidu se posaďte a pusťte se do čtení.

Chloupky na bradě – laserová epilace, zkušenosti a recenze

Hodnocení zákazníků je hlavním zdrojem informací, které by vás měly zajímat před tím, než se objednáte na zákrok. Trvalá epilace obličeje se celkově těší velké oblibě, jelikož vás zbaví nežádoucích chloupků na hodně dlouhou dobu. Mnoho salonů ji tak zahrnulo do své nabídky, aby získalo nové zákazníky. Ne každý z nich však disponuje proškoleným personálem a kvalitními přístroji. Vzhledem k tomu, že za tuto službu něco zaplatíte, měli byste mít jistotu, že se svěřujete do rukou zkušených odborníků. A právě k tomu vám pomohou recenze sepsané na základě zkušeností reálnými zákazníky.

Zaměřte se na sociální sítě

První zdroj, kam by měly vést vaše kroky, jsou sociální sítě. Mezi ty nejužitečnější a nejznámější patří facebook, instagram a twitter. Pravděpodobně vám ale bohatě postačí první z nich. Pokud chce kosmetický salon v dnešní době mít dostatek zákazníků, neobejde se bez facebookového účtu. Na této sociální síti stačí do vyhledávače zadat jméno vybraného salonu. V případě, že podnik za něco stojí, určitě zde má vytvořenou stránku nebo skupinu. 

V rámci facebookové stránky je umožněno uživatelům komentovat a hodnotit služby daného podniku. Samozřejmě to má i své nevýhody, neboť správce této stránky může negativní komentáře promazávat nebo vytvářet falešné identity, pod nimiž si bude dávat naopak pozitivní recenze. Většina salonů však toto nedělá, takže se určitě nebojte tento zdroj informací využít. 

Prozkoumejte webové stránky klinik

Dalším místem, které je potřeba pořádně prozkoumat, jsou webové stránky. Zde najdete ve většině případů jen pozitivní recenze, jelikož žádný salon nebude dobrovolně na svém webu, který má sloužit k propagaci, zveřejňovat špatné reakce klientů. 

Co vás zde ale může zajímat jsou fotografie “před a po”. Díky nim si můžete udělat vlastní obrázek o tom, jak šikovný personál a účinné technologie se zde nachází. Opět však platí, buďte obezřetní.Stejně jako v případě recenzí, ani nepodařené zákroky zde společnost určitě nebude sdílet. Pakliže je salón solidní, bude mít na stránkách mimo jiné informace o použité technologii a certifikaci svého personálu. To vše jsou věci, které by vám měly mnohé napovědět.

Pomůžou i hodnotící portály

V neposlední řadě je užitečné vyhledat specializované internetové portály, které se zaměřují na sdílení zkušeností s různými typy podniků. Jedním z nejpopulárnějších je třeba webová stránka znamylekar.cz. Najdete zde velké množství recenzí na různé společnosti i konkrétní lékaře. Stejně tak vám mohou pomoci hodnocení uživatelů na Google maps. Stačí si vyhledat požadovaný kosmetický salon na těchto mapách a rovnou se vám zobrazí i recenze uživatelů, kteří tento podnik navštívili před vámi. Tento nástroj je velice užitečný i z toho hlediska, že si jej můžete stáhnout jako aplikaci do telefonu, takže nemusíte zdlouhavě brouzdat pomocí internetového vyhledávače.

A to už by bylo k vyhledávání informací pro výběr kosmetického salonu vše. Zákaznické hodnocení nikdy nepodceňujte, protože skuteční lidé, kteří laserovou epilaci absolvovali, poskytnou vždy tu nejupřímnější recenzi. Prozkoumávejte sociální sítě, webové stránky i specializované portály, ale nezapomínejte ani na své vlastní uvážení a intuici.

A jak vybíráte kosmetické salony vy? Jste celý život věrní jedné kosmetičce, za kterou byste šli světakraj, nebo střídáte podniky jak ponožky? Svěřte se nám v komentářích s vašimi zkušenostmi, moc nás to zajímá!

Michael Neuman