Punčochy k podvazkům jsou skvělým každodenním doplňkem

Dopřejte si pocit svůdnosti a vyzkoušejte punčochy k erotickým podvazkům. Podvazky nejsou jen výsadou nevěst; proto pod šaty je volí stále větší počet žen, a to nejen z praktických důvodů. Oproti klasickým punčochovým kalhotám je oceníte hlavně v letních měsících, kdy krásně doladí siluetu nohou, ale protože končí zhruba v půli stehen, zbylá pokožka může volně dýchat. Navíc díky připevnění sponami vám nebudou nikde sklouzávat a nebude nutné je během nošení nikde upravovat.

Kam nosit punčochy k podvazkům a jsou vhodné i do práce?

Podvazky můžete nosit prakticky kdykoliv, když dostanete chuť. Již dávno nejsou brány jen jako součást erotického prádla a prostředku ke svádění. Pokud se v nich cítíte pohodlně, klidně v nich vyražte nejen do společnosti, ale i na pracovní poradu. Podvazkové punčochy jsou vhodným doplňkem k jakékoliv příležitosti. Jejich předností využijete zejména při volbě těsných šatů a sukní, kde je třeba docílit perfektní siluety a jakýkoliv viditelný záhyb v pase od klasických punčoch je nežádoucí. 

Podle čeho zvolit materiál punčoch 

Podvazkový pás se vyrábí většinou ze saténu nebo krajky, výjimkou však nejsou ani pásy korzetového typu, které jsou vyšší a výborně zamaskují bříško, díky tomu dokáží nahradit i stahovací prádlo. 

Samotné punčochy bývají z kvalitní směsi nylonu a elastanu. K dostání jsou v mnoha barevných variantách a vzorech. Velmi oblíbené jsou punčochy s širokým hladkým lemem, stejně jako varianta zakončená elegantní krajkou. Oproti samodržící punčoškám mají tu výhodu, že jsou k pásu připevněné sponami a proto jsou vhodné pro ženy všech typů postav, nikde netlačí, nezpůsobují nevzhledné záhyby a drží na místě za všech okolností.

Kvalitní kovové spony jsou základ

Máte-li v plánu nosit podvazky jen jako erotický doplněk pro zvláštní příležitosti, pravděpodobně vám bude stačit pás s plastovými sponami. 

Dámy, které dávají přednost dennímu nošení by měly rozhodně investovat do pásu s kvalitními kovovými sponami, které mají alespoň 6 a více podvazků, ty zajistí aby, punčochy dokonale držely. Kovové spony mají mnohem delší životnost, proto vám budou dobře sloužit po mnoho nošení.

Jsou punčochy na podvazku vhodné pro mojí postavu?

Určitě ano, sluší totiž všem. Stačí jen zvolit správnou velikost a druh pásu přesně pro vaší postavu. Pokud máte plnější postavu, stačí jen vybrat vyšší nebo korzetový pás, který opticky vykouzlí dokonalou siluetu.

Máte-li silnější stehna, doporučuje se vybírat punčochy kratší, aby lem končil v půli stehen. Naopak dámy s dlouhými nohami by měly volit punčochy delší končící jen kousek pod zadečkem. Při zkoušení si vezměte více druhů a vyberte, které vám budou sedět nejlépe.

Jak správně oblékat podvazky se spodním prádlem

Přestože na módních přehlídkách nosí modelky podvazky na spodním prádle, ve skutečnosti je to úplně obráceně. Kalhotky patří navrch, aby bylo pohodlné dojít si na toaletu a nebylo nutné neustále rozepínat a zapínat spony.

Jak se o tento specifický kousek prádla správně starat?

Péče o punčochy není složitá, stačí jen dodržovat pokyny výrobce:

– prát naruby ve vlažné vodě do 30 stupňů

– používat pracími prostředky na jemné prádlo

– při praní v pračce vždy používat sáček na prádlo

– nepoužívat aviváž

– nedávat punčochy ani podvazkový pás do sušičky

Stále si nejste jistá zda jsou pro vás podvazky to pravé?

Podle módních expertů neexistuje žena, které by podvazky neslušely. Pokud stále váháte, dopřejte si  trochu odvahy a vyzkoušejte je na vlastní kůži. Buď si je okamžitě zamilujete a nebo zjistíte, že se pro vás nehodí. 

Máte-li již zkušenosti se samodržícími punčochami, mohl by pro vás být model s podvazky příjemnou změnou ve vašem šatníku. Nemusíte mít zrovna míry modelky, abyste v punčochách s podvazky zazářila.

Nosíte ráda punčochy s podvazky nebo je plánujete teprve vyzkoušet?

Michael Neuman