Stella Grand Beach Resort

Ain El Soukhna

Poloha hotelu:
Tento 5* hotel leží na jedné z nejhezčích pláží Rudého moře. Najdete ho pouhých 120 km od Káhiry v překrásné scenérii pouště na jedné straně a tyrkysově modrého moře na druhé straně společně s 800 metrů dlouhou pláží.

Popis hotelu:
V hotelu se nacházejí 4 restaurace (italská, libanonská, seafood, středomořská), kavárna, bar nebo třeba El Cubano Club, kde si můžete užít pravou latinsko-americkou atmosféru. Hotel disponuje unikátními lázněmi, které nabízejí širokou paletu terapií, masáží a kosmetických procedur. Dle potřeb klienta lze využít i plně vybavenou konferenční místnost a business centrum, prádelnu, lékaře, směnárnu či kasino.
K relaxaci a odpočinku slouží kromě pláže překrásný velký bazén, ke sportovnímu vyžití pak tenisový kurt, plážový volejbal a vybavení pro cvičení aerobiku. Z vodních sportů pak hotel nabízí vodní lyžování, šlapadla a loďky. Zkušený animační tým organizuje v průběhu dne různé sportovní a zábavní programy pro děti i dospělé. V blizkosti hotelu ( cca 5 minut ) se nachází 18ti jamkové golfové hřiště Stella di Mare.

Pokoje:
Hotel, který má celkem 246 pokojů, nabízí ubytování ve standardních pokojích i suitách, které jsou za příplatek. Pro rodiny s dětmi je možné zajistit propojené pokoje, pro tělesně postižené pak případně pokoje s bezbariérovým přístupem. Všechny pokoje jsou klimatizované a komfortně vybavené. Mají koupelnu, WC, mini bar, sejf, telefon, vysoušeč vlasů, televizor se satelitním příjmem a balkon nebo terasu. K dispozici jsou i nekuřácké pokoje.

Země:Egypt
Lokalita:Ain El Soukhna
Typ ubytování:hotel
Poloha:Přímo na pláži
Úroveň:5*
Michael Neuman