Caesar Park

Brazílie

Fortaleza (1,6 mil. obyvatel) – hlavní modern město státu Ceará ležící u rovníku lemují 537 km dlouhé písečné pláže Atlantského oceánu (patřící mezi nejlepší v celé Brazílii) obklopené palmami a písečnými dunami. Přímo v centru města se táhne dlouhá pobřežní kolonáda lemována luxusními výškovými hotely. Hlavními městskými plážemi jsou Praia de Iracema, která je známá koncentrací barů a zábavních podniků, dale Praia do Meireles, na níž najdete většinu hotelů a lepších restaurací a večer pestrý řemeslný trh a Praia do Mucuripe, kde kotví spousta jangand a kde naleznete vyhlášené hospůdky s rybími specialitami. Pro naše klienty nabízíme ubytování jak přímo ve Fortaleza City, tak v poklidných letoviscích přímo na jedné z nejkrásnějších pláží Porto das Dunas, Praia das Fontes, Praia da Cumbuco a Praia do Futuro.

Poloha:
Fortaleza City, přímo v centru města, na rušné třídě Beira Mar, 150 m od písečné pláže Mucuripe Beach (přes silnici).
Díky své výšce 15 pater nabízí svým klientům překrásný výhled na Atlantský oceán. Vzdálenost od letiště cca 20 min. jízdy.
Vybavení hotelu: 185 pokojů a 45 suite, 3 restaurace (chloubou hotelu je Japonská restaurace Mariko), bary, bazén, terasa
se slunečníky a lehátky, masáže, sauna, velká vířivka, střešní terasa s panoramatickou vyhlídkou, fitness, lékař, hlídání dětí, internet, konferenční sál, směnárna, boutique, pronájem aut, za poplatek transfery na pláž Praia do Futuro.

Vybavení pokojů:
klimatizace, koupelna/WC, fén, SAT/TV, telefon, radio, internet, minibar, varná konvice, sejf, žehlička s žehlicím prknem, převážně výhled na moře. Možnost přistýlky.

Typ ubytování: hotel
Poloha: Centrum města
Úroveň: 5*
Vybavení: sauna, restaurace, recepce, půjčovna aut, obchůdky, masáže, letní terasa, lékař, konferenční místnost, internet, hlídání dětí, bazén, bar
Sport v místě: fitness
Michael Neuman