Beachcomber St. Anne Resort

Seychely, Mahe

Poloha: Na cca dvěstěhektarovém privátním ostrově uprostřed Národního mořského parku Svaté Anny severovýchodně od hlavního ostrova Mahé. Přímo u dvou pláží s pohádkovými lagunami, uprostřed tropické přírody navozující atmosféru skutečného „posledního ráje“.
Spojení: Z hlavního ostrova cca 15 minut pravidelný shuttle člunem. Cesta na začátku a na konci pobytu je v ceně.
Hotel: Na původně neobydleném ostrůvku byl postaven jeden z nejexkluzivnějších seychellských resortů, patřící k vynikajícímu řetězci mauritijských Beachcomberů. Těm, co chtějí šetřit kroky tropickou přírodou, bezplatně poslouží elektrovozíky. Recepce zajišťuje veškeré standardní služby včetně business service. V této centrální části je rovněž hlavní restaurant, bar, sluneční terasa (slunečníky, lehátka a osušky zdarma) se sladkovodním bazénem. Další restaurant nabízí speciality na grillu. Nechybí Wellness centrum, kadeřník, obchůdky, a také departure lounge. Pro děti je zde tradiční beachcomberovský miniclub (3-12 let) fungující 0900-1600 a 1800-2100 hod., na vyžádání baby-sitter.
Pokoje: 87 vilek, z nichž je většina typu Providence (95m2) v několika polokruzích. Jsou velmi stylové, z přírodních materiálů, vybavené ind. klimatizací, SAT-TV, telefonem, sejfem, minibarem, konvicí na kávu/čaj, koupelnou s vanou + sprchou + WC + fénem. Terasa směrem k moři má příjemný rattanový nábytek, psací stůl, a ještě je zde venkovní sprcha. Dále je zde několik luxusních rozměrných vilek (informace na vyžádání).
Aktivity: Beachcomber Standard – v ceně: 2 tenisové kurty, plachetnice, windsurfing, kajaky, čluny se skl. dnem a šnorchlování. Za úhradu horská kola, potápění a lodní výlety. Upozornění: Ostrov se nachází uprostřed národního mořského parku, proto zde chybí motorizované vodní sporty! Vynikající Clarins Health Spa s masážemi, pedi– a manikurou, 2 sauny, parní lázně a fitness.
Stravování: Polopenze – snídaně buffet, večeře tematický buffet nebo a la carte.
Naše mínění: Exkluzivní záležitost uprostřed pohádkových lagun, kde budete potkávat nespočet ryb, mořských želv a dalších živočichů, takže ideální terén pro šnorchlování. Snadná dostupnost z Mahe Vám zaručuje klid a soukromí a přitom jednoduchou možnost vyrazit na shopping a toulky (Victoria) nebo cestování po hlavním ostrově vypůjčeným autem. A co není na Seychellech samozřejmost: Vysoká kvalita služeb garantovaná standardy řetězce Beachcomber!

Typ ubytování: hotel
Poloha: Na ostrově
Úroveň: 5*
Vybavení: sauna, obchůdky, masáže, lázně turecké, kadeřnictví, fitness, dětský klub, bazén, bar
Sport v místě: windsurfing, tenis, šnorchlování, rybaření, půjčovna kol, potápění, kajaky, fitness, bazén
Sport v okolí: vodní sporty
Michael Neuman