Abo Nawas Resort hotel

Marsa Alam

Nedotknutý ráj Rudého moře a oáza klidu. Marsa Alam je jednou z nejkrásnějších oblastí na egyptském pobřeží, která si v posledních letech získává stále větší oblibu. Leží 210 km jižně od Hurghady a 230 km od Edfu. Obrovským plusem této oblasti jsou nejen krásné pláže, čisté moře a věčně svítící slunce, ale také překrásné korálové útesy. Oblast je vhodná pro milovníky podmořského světa a pro vyznavače klidné, ničím nerušené dovolené. Hotely s vysokým komfortem jsou vzdáleny několik kilometrů od místního letiště a lze je doporučit náročnějším klientům. Doporučujeme boty do vody.

Poloha: Hotel se nachází v oblasti Marsa Alam.

Vybavení: Hotelový komplex postavený v typickém nubijském stylu, ve kterém je hostům k dispozici vstupní hala s recepcí, směnárna, restaurace, restaurace u pláže, maurská kavárna, lobby bar, bar u bazénu, salón krásy, obchody, internet.

Ubytování: Pokoje s vlastním soc. zařízením, klimatizací, minibarem, sejfem, telefonem, TV se sat. příjmem, terasou nebo balkonem. Dvoulůžkové pokoje s možností jedné nebo dvou přistýlek.

Sport a zábava: Velký venkovní bazén, dětský bazén, dětské hřiště, centrum zdraví, squash, tenisové kurty, plážový volejbal, fotbal, vodní pólo, aquagymnastika, stolní tenis, šipky, billiard, potápěčské centrum, fitness centrum, animační programy.

Pláž: Písečná pláž se nachází přímo u hotelu

Země:Egypt
Lokalita:Marsa Alam
Typ ubytování:hotel
Poloha:Přímo u pláže
Úroveň:4* plus
Vybavení:kavárna, internet, fitness, bazén, bar, animační programy, obchůdky, recepce, restaurace, směnárna
Sport v místě:tenis, šipky, stolní tenis, squash, plážový volejbal, fitness, dětské hřiště, bazén
Sport v okolí:vodní sporty
Michael Neuman