Abou Sofiane

Tunisko, Port El Kantaoui

Abou Sofiane
Luxusní dvoupatrový hotel v arabsko-maurském stylu leží přímo u moře na písčité pláži. Je situován v oblasti Port El Kantaoui, má vynikající polohu pro milovníky golfu (300 m).

Lokalizace: 26 km od letiště v Monastiru, 146 km od letiště v Tunisu, 1 km od jachtového přístavu Port El Kantaoui, 7 km od centra Sousse.

K využití: hotelová hala s recepcí směnárnou a barem, trezory na recepci za poplatek, velký venkovní bazén a bazén pro děti, slunečníky lehátka a osušky u bazénu i na pláži zdarma, restaurace, 2 restaurace a la carte s tuniskými a italskými specialitami, snack bar u bazénu kavárna, snack bar přímo na pláži, sauna, diskotéka.

Pokoje: s výhledem na bazén, moře nebo do zahrady, koupelna, WC, individuálně regulovatelná klimatizace, telefon, TV/SAT, terasa nabo balkon. Možnost 1 či 2 přistýlek.

Sport: rozmanitý zábavný program v různých jazycích – step aerobic, joging, plážový volejbal, stolní tenis, baskedbal, 2 tenisové kurty, vodní sporty, golfové kurzy v nedalekém golfovém klubu za poplatek.

Pro děti: dětská vesnička – speciální programy pro děti od 4 do 12 let v době od 9. do 21. hod.

Výhody: Výborné spojení komfortu se zábavou s sportem. Všichni klienti ubytovaní v hotelu Abou Sofiane mají volný přístup do hotelu Riviera, kde mohou využívat společenských prostorů.

Port El Kantaoui
Toto přístavní městečko, které bylo vybudováno koncem 70. let, se nachází asi 7 km severně od Sousse. Vzorem pro výstavbu tohoto architektonického skvostu se stala modrobílá vesnička Sidi Bou Said. jsou tu soustředěny skutečně ty nejexkluzívnější hotely a restaurace.
V celém komplexu najdete nejen přístaviště pro 360 jachet, ale i pověstné golfové hřiště s 27 jamkami rozkládající se v parku na ploše 103 ha a jediný tuniský aquapark.
Z Port El Kantaoui můžete podniknout mnoho výletů, určitě se vám zalíbí například plavba pirátskou lodí. Je tu mnoho restaurací, kaváren, vináren a pizzerií.

Pokoje

Typ pokoje: Hotelový pokoj
Druh pokoje: dvoulůžkový s přistýlkou
Počet osob: 3 os.
Vybavení pokoje: balkon, klimatizace, koupelna, satelit, sprcha, telefon, televize, WC
Poloha: Přímo na pláži
Úroveň: 4*
Vybavení: směnárna, sauna, restaurace, recepce, kavárna, diskotéka, bar
Sport v místě: volejbal, tenis, stolní tenis, bazén, aerobic
Sport v okolí: windsurfing, vodní sporty, plážový volejbal, golf, fitness
Michael Neuman