Ambre

Mauricius

STŘEDISKO:
* Belle Mare -východní pobřeží ostrova, cca 1 hod a 15 min od letiště
POLOHA:
* Luxusní hotelový komplex leží přímo na jedné z nejúžasnějších pláží s bílým pískem, 2 km dlouhé, uprostřed udržovaných tropických zahrad, rozprostírajících se na 15 ha. K hotelovému komplexu patří i dvě 18-ti jamková golfová hřiště. Pláž je chráněna korálovou bariérou, která vytváří ideální podmínky pro plavání a vodní sporty.
UBYTOVÁNÍ:
* Hotel byl kompletně zrenovovaný v roce 2003. Komfortně a moderně zařízené pokoje jsou vyzdobené dřevem a mramorem. Pokoje jsou rozděleny na prestiže, apartmá a vily. Všechny pokoje jsou klimatizované, s komfortně vybavenou koupelnou a WC, fénem, trezorem, telefonem, TV se satelitními programy a hudebním kanálem, minibarem. Balkón anebo terasa s výhledem na moře. Apartmá jsou prostornější s větší terasou a rozkládací pohovkou. Luxusní vily mají svůj vlastní bazén, 2 ložnice, společenskou místnost a kuchyňku.
VYBAVENÍ:
* Hotelový komplex disponuje hlavní budovou s recepcí a hlavní restaurací, několika nízkopodlažními stylovými pavilony a vilami, 3 restauracemi a’la carte (z toho jedna gastronomická – doporučujeme), 2 plážovými restauracemi, 5 bary, obchody, kadeřnictvím, 3 bazény vhodnými i pro děti a umístěnými v různých částech hotelového resortu (mají terasu s lehátky a slunečníky), dětský klubem. Animace a večerní programy se živou hudbou. Sporty bez poplatku: golf na obou golfových hřištích, 4 tenisové kurty s osvětlením, stolní tenis, squash, volejbal, aerobik, fitness, jóga, vodní lyžování, windsurfing, kajaky, plachtění, výlety se šnorchlováním, loďky s proskleným dnem, sauna, turecké koupele, vířivka. Za poplatek: potápění, kurzy potápění, masáže a léčebné terapie v Shiseido Pavillionu, doplňkové služby na golfových hřištích.
NEJVĚTŠÍ VÝHODY:
* Top hotel z naší nabídky. Úžasná poloha na krásné písečné pláži a množstvím zábavy a sportovních a společenských možností. VIP servis. Ideální podmínky pro golfisty.

Pokoje

Poloha: Přímo na pláži
Úroveň: 4*
Vybavení: 24-hod.servis, bar, bazén, fitness, hotelový trezor, kadeřnictví, nosič zavazadel, obchůdky, recepce, restaurace, sauna, slunečníky a lehátka, směnárna, venkovní posezení, zahrada
Sport v místě: aerobic, bazén, dětské hřiště, fitness, golf, kajaky, plachtění, plážový volejbal, squash, stolní tenis, tenis, terasa na slunění, vodní sporty, windsurfing
Typ pokoje: hotelový pokoj
Druh pokoje: dvoulůžkový
Počet osob: 2 os.
Vybavení pokoje: klimatizace, koupelna, minibar, sejf, telefon, televize, terasa, WC
Michael Neuman