Jak se připravit na léto do plavek?

S létem přichází období, kdy my, ženy z Brna, na sobě nenosíme příliš oblečení a každá vada na kráse těla je vidět zřetelněji, než v zimním období pod jeho mnoha vrstvami. Nejlepší je začít s přípravou hned na začátku roku; máme tak spoustu času dohnat hříchy z podzimu a vánočního období. Co vše se dá vylepšit? Máme pro vás pár tipů a užitečných nápadů!

 

Připravte svoji psychiku!

Nejdříve je dobré se soustředit na psychickou stránku věci. Na začátku totiž musíte získat sílu a přesvědčení, že váš plán je ten nejlepší. Dále musíte také získat absolutní víru v dobrý výsledek. Pokud totiž pochybujete, že dokážete zhubnout, výsledek snížení váhy se v největší pravděpodobnosti ani nedostaví. Jakmile si budete stoprocentně věřit, výsledky jsou daleko pravděpodobnější. Celý úkol pro vás také bude daleko jednodušší a splnitelnější.

 

Kila musí dolů

Vánoční a silvestrovské hodování na nás většinou má vliv příbytkem na váze. Pokud se tedy nehlídáme. S novým rokem často přicházejí novoroční předsevzetí. Zařaďte mezi ně také hubnutí a tvarování postavy. Jak toho docílit?

Přihlaste se do cvičení. Dnešní doba nabízí širokou škálu cvičení, která vedou k úbytku váhy, zlepšení celkové fyzické kondice a také k formování postavy. Doporučujeme vyzkoušet intervalový trénink, bosu komplete nebo tvarování těla na tréninku body form. Spalovací tréninky doporučujeme doplnit například power jógou nebo pilates, které pomáhají správnému držení těla. Kdo nemá trpělivost nebo dostatečnou cílevědomost pro absolvování skupinových lekcí, má možnost si zaplatit osobního trenéra. Ten vám neodpustí žádnou výmluvu a určitě vás dokáže patřičně motivovat ve chvíli, kdy vám dojdou i ty poslední síly!

 

Liposukce u odborníků

Celému procesu velmi pomůže navštívit také odborníka na odstranění tukových polštářků bez práce a námahy. Doporučujeme se objednat na kliniku estetické chirurgie. A nebojte, nemusíte do sebe nechat zasahovat žádnou invazivní metodou. Objevte srovnatelný efekt s odstraněním tuků, kterým je laserová liposukce.Jedná se o neinvazivní metodu, která odstraňuje tukové buňky pomocí laserového paprsku a zároveň eliminuje projevy celulitidy a zpevňuje pokožku. Tímto způsobem se dá ambulantně odstranit tuk téměř ze všech částí lidského těla.

 

Spalování tuků pomocí stravy

Aby se vám jednodušeji hubnulo do plavek, určitě vyzkoušejte ovlivnit spalování tukových polštářků prostřednictvím konzumace konkrétního výběru vhodných potravin. Metabolismus zrychlují některé druhy bílkovin, minerální látky, kofein, nebo třeba kapsaicin z chilli papriček.

K hubnutí můžete vyzkoušet i různé medikamenty a “tukožrouty” ve formě tablet, které pomáhají spalování tuku a eliminovat zavodněnost organismus.

 

Zapomeňte na hladovění

Hladovění jako základní kámen hubnutí určitě nedoporučujeme. Hladovka je dobrá pro očistu organismu a jeho ozdravení. Pro hubnutí ale rozhodně vhodná není. Hrozí totiž velmi často následující jojo efekt, kdy se váha vrací na původní stav, mnohdy se naopak ještě zvýší.

 

Nadobro bez chloupků kolem plavek!

Pokud se vám podaří do léta zformovat postavu a zhubnout na požadovanou váhu, můžete si gratulovat. Zbývá ještě malý detail k dokonalosti. Jak se zbavit ochlupení, abyste nemusela pořád dokola holit a depilovat? Laserová epilace v Brně je pro vás ideální volbou. Zde totiž nabízejí neinvazivní metodu se špičkovým přístrojem z Německa, který dokáže po několika návštěvách v podstatě nadobro zamezit růstu chloupků, a vy budete moci bez obav obléci plavky s dokonale sebejistým pocitem.

Dáváte si zhubnutí a vylepšeníní vzhledu jako novoroční předsevzetí? Nebo je pro vás jednodušší se během Vánoc a Silvestra držet na uzdě? Napište nám, jakými způsoby si udržujete svoji ideální váhu a které cvičení podle vás nejlépe pomáhá hubnutí do plavek. Děkujeme za vaše nápady v komentářích!

Michael Neuman